Hakkımızda

Firmamız hem kuruluşlar hem de kişiler için özel devreler ve cihazlar tasarlar. Yazılım ve donanım uzmanlarımız harika ürünlere imza atmak için sabırsızlanıyor. Piyasada artık bulamadığınız elinizdeki her kart ve cihazı sizin için adetli şekilde klonlayabiliriz.

15 yılı aşkın süredir,
Kanamasız Elektronik Ameliyat Makinesi (Koterler), Konuşma Cihazı, Infrared Diş Dolgu Dondurma Cihazı, Tattoo Cihazı Adaptörleri, Odyometre gibi tıbbi cihazlar dışında;

Dalgıç haberleşme sistemleri, havuz temizleme sistemleri, altın ve gümüş iyonize devreleri, seslendirme cihazları, enstrüman manyetik preamplifikatörleri, elektronik Hobi Kit ürünleri, kapı turnike geçiş sistemleri, otomatik dezenfektan makineleri, şifreli GSM haberleşme sistemleri, kasa sistemleri, haberleşme ve veri aktarım, oda ısı kontrol sistemleri, iş makineleri dahil otomotiv alanında devreler, otel kapı güvenlik sistemleri gibi yüzlerce ürünler tasarladık ve ürettik.

Üniversitelere projeleri için, elektrikli araç ve robotik projeler dâhil yardımcı olduk.

Sizin de ihtiyacınız olan bir devre veya cihaz varsa biz her zaman yardıma hazırız.

Ürünlerimiz, firmalara (kendileri tarafından) patentlenir ve hiçbir zaman onları referans göstermeyiz. Müşteri gizliliği her zaman korunur. Her firmaya kendine özel benzersiz ürünler tasarlarız.

İletişim sayfamızdan bize mail aracılığı ile ulaşabilirsiniz.