Hakkımızda

Biz Kimiz?

Firmamız, kuruluşlar ve bireyler için özel devreler ve cihazlar tasarlayarak benzersiz çözümler sunmaktadır. Deneyimli yazılım ve donanım uzmanlarımız, yaratıcı projeleri hayata geçirmek için sabırsızlanıyor.

25 yılı aşkın süredir sektörde yer alıyoruz. Kanamasız Elektronik Ameliyat Makineleri (Koter), Konuşma Cihazları, Infrared Diş Dolgu Dondurma Cihazları, Tattoo Cihazı Adaptörleri, Odyometre gibi tıbbi cihazlar dışında; 

Askeri elektronik sanayisine Dalgıç-Gemi arası Haberleşme Sistemleri, Havuz Temizleme Sistemleri, Altın ve Gümüş İyonizer Devreleri, Seslendirme Cihazları, Enstrüman Manyetik Preamplifikatörleri, Elektronik Hobi Kit Ürünleri, Kapı Turnike Geçiş Sistemleri, Otomatik Dezenfektan Makineleri, Şifreli GSM Haberleşme Sistemleri, Kasa Sistemleri, Haberleşme ve Veri Aktarım, Oda Isı Kontrol Sistemleri, İş Makineleri dahil otomotiv alanında birçok ürün tasarladık ve ürettik.

Ürünlerimiz, firmalar tarafından patentlenir ve gizlilik ilkesiyle yaklaşılır.  Her firmaya özel  benzersiz ürünler tasarlayarak, müşteri gizliliğini en üst düzeyde koruyoruz. Size özel çözümlerimizle hayalinizdeki projeyi gerçeğe dönüştürmek için buradayız.